Про компанію «Фанчі–Інвест»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фанчі–Інвест» було створено у серпні 2014 року на існуючій базі у с. Себине Новоодеського району Миколаївської області. За термін свого існування підприємство довело, що продукти харчування від національного виробника можуть бути якісними та відповідати вимогам ДСТУ та європейським стандартам.

Підприємство живе не лише сьогоднішнім днем, розуміючи, що необхідно зберігати довкілля для майбутніх поколінь, тому керівництво ТОВ «Фанчі–Інвест» постійно впроваджує сучасні технології, заохочує новаторство та передові розробки, що сприяють енергоефективності виробництва. Колектив холдингу ТОВ «Фанчі–Інвест» нараховує 297 осіб, які щохвилини вкладають своє тепло та любов у вироблену продукцію:

Виробничі потужності підприємства дозволяють виконувати всі етапи виробництва: закупка посівного матеріалу, вирощування сільськогосподарської продукції, післяврожайна обробка вирощуваних культур (очищення, калібрування, підготовка до зберігання), виробництво готової продукції та її фасування для подальшої реалізації в торговельних мережах. ТОВ «Фанчі–Інвест» використовує сучасне обладнання, якісну сировину та залучає кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє бути впевненими у виробленій продукції, якість якої контролює сертифікована лабораторія.

 Складські приміщення підприємства обладнані згідно державних норм, вони мають повітряні шахти для зниження температури продукції та її провітрювання, що унеможливлює процеси окислення і підняття КОН–показника. Ці приміщення розраховані на понад 30000 тонн, що дозволяє обрати для кожного виду продукції чи сировини найсприятливіші та найкомфортніші умови зберігання.

Сучасна лінія виробництва та пакування, а також кваліфікований персонал – запорука високого рівня готової продукції торгівельних марок « Fanchi» і «Fan Snekkі».

Продукція торгівельних марок компанії «Фанчі–Інвест» реалізується не лише на всій території Україні, але і в країнах Євросоюзу та колишнього СНД.

Для покупців продукції регулярно проводяться акції, у тому числі із заохочувальними подарунками.

Головна стратегія ТОВ «Фанчі–Інвест» – виготовлення якісної, смачної та екологічно чистої харчової продукції, якою будуть насолоджуватися люди.
А головним надбанням компанія вважає покупців, що оцінили зусилля і чистоту помислів керівництва та колективу підприємства та обрали для себе продукцію торговельних марок «Fanchi» і «Fan Snekki». Бо вона “Створена з любов’ю!.

 Роман Стефанчишен

Директор компанії — Роман Стефанчишен

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фанчі–Інвест».
Україна 56653, Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Себине, вул. Гетьманцева, 1.

Телефони компанії: (+38) 096 8-000-888, (+38) 096 8-555-888.
E–mail головного офісу: fanchimanager@gmail.com

Дивіться також додаткову інформацію про ТОВ «Фанчі–Інвест»: