Контакти

Команда ТОВ «Фанчі–Інвест»

Ми раді вітати Вас на сайті ТОВ «Фанчі-Інвест»! Дякуємо, що виявили інтерес до нашої компанії!

Стратегія розвитку підприємства ТОВ «Фанчі-Інвест» взагалі та кожного керівника підрозділу  зокрема ґрунтується на максимальній особистій віддачі та відповідальності  до усієї продукції, що виробляється ТМ Fanchi.

В даному розділі Ви можете ознайомитись з керівним складом ТОВ «Фанчі-Інвест»,  кожен з яких максимально відповідально відносяться до покладених обов'язків,  вкладають все своє вміння, розум та душу в єдиний організаційний процес потужного механізму, що забезпечує виготовлення якісних, екологічно чистих продуктів харчування ТМ Fanchi. 

 

Керівний склад ТОВ «Фанчі–Інвест»:

Роман Стефанчишен

Генеральний директор компанії
Молодий керівник, приділяє багато уваги якості виробництва на всіх етапах, вимагає від колективу та від себе повної віддачі виконуваній роботі, цінує новаторство та впроваджує сучасні технології на підприємстві.

Олександр Желтяков

Комерційний директор
Розробляє та запроваджує ефективну стратегію розвитку  підприємства. Працює над розрахунками ефективності від реалізації проектів розвитку ТМ Fanchi.

Аслан Мамєдов

Завідувач виробництва
Під його керівництвом цех виробництва працює злагоджено і продуктивно, а головне якісно та дотримуючись всіх санітарно–епідеміологічних норм.

Олександр Первина

Головний енергетик
Завдяки його зусиллям підприємство успішно впроваджує та використовує в своїй діяльності економічно обґрунтовані енергоносії.

Ліна Бойків

PR-менеджер
Розробляє, проводить та розміщує рекламу в ЗМІ, в місцях продажу продукції ТМ Fanchi, на виставках та запланованих заходах, відстежує її ефективність, проводить маркетингові дослідження. Займається спонсорською допомогою, брендуванням автотранспорту та іншого.

Наталія Хаврюк

Завідувач лабораторії
Проводить лабораторні вимірювання та контролює якість сировини як при надходженні, так і на всіх етапах виробництва.

Анна Деребчинська

Завідувач складських приміщень
Керує роботою складу з приймання, зберігання та відпускання зернових та олійних культур. Дотримується своєрідної  системи  показників якості, затверджених на підприємстві. Завдяки працьовитості та відданості інтересам ТОВ “Фанчі-Інвест”, сировина та готова продукція зберігається  згідно діючих норм.

Віктор Тулученко

Інженер–механік
Слідкує за технічним станом автотранспорту та забезпечує професійну роботу транспортного цеху, що є частиною злагодженого механізму — колективу ТОВ «Фанчі–Інвест»..

Андрій Андрєєнко

Технолог харчового виробництва
Розробляє та вдосконалює наявні процеси виробництва. Здійснює контроль за дотриманням послідовності та якості операцій в процесі виготовлення, від початку  до випуску готової  продукції.

Олег Хаврюк

Головний інженер
Один із керівників компанії, що відповідає за технічний розвиток підприємства в умовах ринкової економіки. Дбає про підвищення та продуктивність ТМ Fanchi.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фанчі–Інвест»

Address: Україна 56653, Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Себине, вул. Гетьманцева, 1
Phone: +38 (096) 8-000-888, +38 (096) 8-555-888, +38 (067) 51-70-745

Форма зворотного зв'язку:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення


Дивіться також додаткову інформацію про ТОВ «Фанчі–Інвест»: