Брикети паливні гранульовані

Брикети паливні гранульовані (пелети) — це сучасне, економічне та зручне біопаливо.

Сировиною для їх виробництва служить просушене до вологості 8% лушпиння насіння соняшнику. В результаті отримується екологічно чисте тверде паливо з високою віддачею тепла. Такі брикети мають значно більший час горіння, ніж традиційні види палива.

В основі технології виробництва лежить процес пресування шнеком під високим тиском відходів (лушпиння соняшнику) при нагріванні від
250°С до 350°С. Отримувані гранульовані паливні брикети не містять ніяких додаткових речовин, лише натуральний лігнін, що знаходиться в клітинах рослинних відходів. Висока температура при пресуванні сприяє зміцненню поверхні брикетів, що важливо при їх транспортуванні та зручно при використанні.

Пелети добре підійдуть для камінів та печей будь–яких видів, в тому числі твердопаливних котлів систем опалення. Так як паливні гранульовані брикети горять практично бездимно, їх ідеально використовувати для обігріву житлових приміщень, лазень, наметів, теплиць, овочевих ям і т.д.

Світові тенденції збереження природних ресурсів вже довели актуальність застосування паливних гранул. Європа, Скандинавські країни, Північна Америка збільшують використання дерев’яних та сільськогосподарських відходів для виробництва теплової енергії на 15% щорічно. Причому їх використовують як на великих підприємствах, так і в побутових приміщеннях.

Пелети є реальною альтернативою кам’яному вугіллю та нафті, так як за своїми теплотворними характеристиками не поступаються їм, а їх екологічні параметри взагалі поза конкуренцією. Крім цього, за своїми якісними характеристиками цей сучасний вид твердого палива конкурує лише з природним газом, але і тут випереджає його за екологічними та ціновими показниками.

На ТОВ «Фанчі–інвест» пелети власного виробництва теж активно використовуються — як для сушіння сировини так і для опалення будинків та споруд.


Дивіться також:

Залишити відповідь