Акція «Прапори всього світу» від ТМ «Fan Snekki», повний текст

Офіційні правила рекламної акції
«Прапори всього світу».

Рекламна акція «Прапори всього світу» від ТМ «Fan Snekki» (далі «Акція») проводиться з метою заохочення фактичних покупців продукції під торговельною маркою «Fan Snekki», підтримання їх лояльності і стимулювання подальшого попиту. Ця Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу. Для участі в Акції необхідно придбати Акційну продукцію та виконати дії, передбачені цими Правилами.

Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил. Організатор/Виконавець не несе відповідальності за неознайомлення Учасника з даними Правилами.

1. Організатор/виконавець Акції.

1. 1. Організатором Акції (далі — Організатор) є ТОВ «Фанчі–Інвест», код ЄДРПОУ 38721318, адреса: 56653, Миколаївська обл. , с. Себине, вул. Гетьманцева, 1.

1. 2. Виконавцем Акції (далі — Виконавець) є ТОВ «Фанчі–Інвест», код ЄДРПОУ 38721318, адреса: 56653, Миколаївська обл. , с. Себине, вул. Гетьманцева, 1.

2. Термін і місце проведення Акції.

2. 1. Термін (період) Акції — це період, за який купівля акційної продукції дає право на участь в Акції, і протягом якого здійснюється (приймається) реєстрація Учасників.

2. 2. Термін Акції «Прапори всього світу»: з 00 год. 00 хв. 00 сек. «01» травня 2016 р. по 23 год. 59 хв. 59 сек. «30» грудня 2017 р. (включно).

2. 3. Передача (видача) заохочень здійснюється після отримання всіх необхідних Даних Учасника, визначених у розділі 9–12 цих Правил, але не пізніше «30» березня 2018 р.

2. 4. Акція проводиться по всій території України (крім окупованих територій).

3. Право на участь в Акції:

3. 1. Допускаються до участі в Акції повнолітні дієздатні фізичні особи, які мають часткову та неповну цивільну дієздатність, громадяни України, що є покупцями Акційної продукції під торговельною маркою «Fan Snekki» (далі по тексту — Учасники Акції).

3. 2. Допускаються до участі в Акції малолітні від 3 років та неповнолітні фізичні особи, які мають відповідно часткову та неповну цивільну дієздатність, що є покупцями Акційної продукції під торговельною маркою «Fan Snekki» (далі по тексту — Учасники Акції, або малолітні/неповнолітні Учасники Акції).
Відповідно до ст. 31 Цивільного кодексу України — малолітня особа — фізична особа, вік якої не досягнув 14 років, яка має право самостійно вчиняти дрібні побутові правочини. Правочин вважається дрібним побутовим, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку, та стосується предмета, який має невисоку вартість. Відповідно до ст. 32 Цивільного кодексу України — неповнолітня особа — фізична особа у віці від 14 до 18 років, яка має право самостійно вчиняти дрібні побутові правочини. Правочин вважається дрібним побутовим, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку, та стосується предмета, який має невисоку вартість.

3. 3. В Акції забороняється брати участь обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора та Виконавця, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь–яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції.

3. 4. Протягом терміну дії Акції Учасник має право брати в ній участь шляхом реєстрації необмеженої кількості колекцій і отримати таку кількість шансів на участь в розіграші та отримання заохочення, що відповідає кількості зареєстрованих колекцій.
Щодо заохочень Акції «Прапори всього світу»: усі Учасники отримають цінні призи (на вибір, в залежності від кількості зібраних магнітів): туристичний намет, набір для пікніку, м`який шезлонг, набір меблів для пікніка (стіл, 4 стільці), сумка–холодильник, туристична плитка. Крім того, усі Учасники отримають фірмові сувеніри із логотипом «Fanchi» разом із цінним призом.

При кожній реєстрації необхідно повністю і правильно виконувати всі умови цих Правил.

3. 5. При надходженні з однієї IP–адреси більше 2 (двох) неіснуючих реєстрацій по акційним колекціям протягом 20–ти днів поспіль, можливість реєстрації кодів з цієї IP–адреси блокується автоматично і може бути поновлена виключно за особистим обґрунтованим поясненням такого учасника Виконавцю Акції.

4. Акційна продукція.

4.1. Акційна продукція ТМ «Fan Snekki», придбана в період, встановлений п. 2. 2. цих Правил, на якій знаходиться надпис акція, а саме:

 • Насіння соняшника смажене 150 г, ТМ «Fan Snekki», в поліпропіленовій упаковці, з поміткою про дану Акцію «Прапори всього світу».
 • Насіння соняшника смажене 250 г, ТМ «Fan Snekki», в поліпропіленовій упаковці, з поміткою про дану Акцію «Прапори всього світу».
 • Насіння соняшника смажене з сіллю 140 г, ТМ «Fan Snekki», в поліпропіленовій упаковці, з поміткою про дану Акцію «Прапори всього світу».
 • Насіння соняшника смажене з сіллю 200 г, ТМ «Fan Snekki», в поліпропіленовій упаковці, з поміткою про дану Акцію «Прапори всього світу».

5. Фонд Акції (далі також «заохочення»):

5. 1. Необмежений гарантований обмін відповідно до умов та терміну проведення акції «Прапори всього світу», в залежності від кількості зібраних магнітів, цінні подарунки:

 • туристичний намет або набір меблів для відпочинку — 234 різних магнітів
  (+ один із п’яти фірмових призів із п.п. 5.2.2.)
 • набір посуду для пікніка або м’який шезлонг — 200 різних магнітів
  (+ один із п’яти фірмових призів із п.п. 5.2.2.)
 • термосумку або туристичну газову плитку — 180 різних магнітів
  (+ один із п’яти фірмових призів із п.п. 5.2.2.)

5. 2. Інші умови щодо заохочень акції «Прапори всього світу»:

5. 2. 1. Цінні призи: туристичний намет, набір для пікніку, м`який шезлонг, набір меблів для пікніка (стіл, 4 стільці), сумка–холодильник, туристична плитка.

 • приз отримується усім учасниками, які зібрали та зареєстрували необхідну частку колекції;
 • зовнішній вигляд заохочень може відрізнятися від зображених на рекламних матеріалах;
 • Організатор має право на власний розсуд замінити частину або всі заохочення Акції на інші, аналогічні зазначеним у даному п. 5 Правил, або кращого рівня;
 • вимоги Учасників щодо будь–якої заміни заохочень, які не мають дефектів якості, не приймаються;
 • визначення одержувачів заохочень здійснюється в порядку п. 7 та п. 8 Правил Організатором Акції.

5. 2. 2. Фірмові призи: футболка , пляжна парасолька , пляжна сумка , кепка.

 • приз отримується учасниками, які зібрали та зареєстрували колекцію частково або повністю, а також Учасниками, що виконали вимоги п.п. 5.1. на вибір:
  – футболка, або пляжна парасолька, або екосумка, або фартух, або кепка — 100 різних магнітів;
  – футболка, або екосумка, або фартух — 75 різних магнітів;
  – екосумка або фартух — 50 різних магнітів;;
 • зовнішній вигляд заохочень може відрізнятися від зображених на рекламних матеріалах;
 • Організатор має право на власний розсуд замінити частину або всі заохочення Акції на інші, аналогічні зазначеним у даному п. 5 Правил, або кращого рівня;
 • вимоги Учасників щодо будь–якої заміни заохочень, які не мають дефектів якості, не приймаються;
 • визначення одержувачів заохочень здійснюється в порядку п. 7 та п. 8 Правил Організатором Акції.

6. Завдання Акції.

6. 1. Особа, яка в період Акції зібрала колекцію магнітів продукції ТМ «Fan Snekki» із переліку в п. 4 Правил і бажає взяти участь в Акції, має при собі:

 • колекцію магнітів разом з листом, в якому будуть вказані контактні дані (прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону.

7. Обмін подарунків.

7. 1. Обмін гарантованих подарунків буде проводитись з 01. 05. 2017 р. до 30. 03. 2018 р. В обміні подарунків приймають участь особи, що зареєстрували свою колекцію магнітів по акції «Прапори всього Світу» не пізніше 31.12.217 р. шляхом розміщення повідомлення із зазначенням свої даних (ПІБ, номер телефону, місто проживання) та фотографії зібраної колекції магнітів в одній із груп «Фанчі» у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте або Google+.

8. Отримання заохочень.

 • Копія документу, що посвідчує повноваження законного представника, якщо участь в акції бере малолітня/неповнолітня особа (свідоцтво про народження — якщо в якості законного представника діють батьки (один з них), в інших випадках, відповідно, рішення про усиновлення, документ про призначення опікуном/піклувальником малолітньої/неповнолітньої особи тощо);
 • Для отримання заохочення малолітнім/неповнолітнім Учасником Акції, в якості адресата (одержувача заохочення) необхідно зазначити ПІБ його законного представника.

8. 2. Умови вручення заохочень.

 • отримання заохочень Акції допускається виключно тими особами, які повністю і правильно виконали всі умови даних вище перерахованих правил.
 • отримати заохочення може лише повнолітній Учасник, у випадку, коли участь в акції брала малолітня/неповнолітня особа — її законний представник;
 • якщо Учасник за будь–яких причин не може отримати заохочення особисто, право на отримання заохочення від його імені має виключно особа, уповноважена на це в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
 • Учасники чи їх законні представники не можуть відмовитись від заохочень на користь третіх осіб;
 • ненадання будь–яких даних, визначених у п. п. 8. 1–8. 3. Правил, в т. ч. невчасне чи неповне їх надання, так само як і неотримання відправленого заохочення у спосіб, передбачений цими Правилами, у т. ч. у звичайному порядку роботи відповідної поштової/кур’єрської служби, вважається відмовою Учасника від заохочення та позбавляє його права на заохочення;
 • відсутність в Учасника та/чи законного представника Учасника можливості отримати заохочення на визначених Правилами умовах, у зв’язку з будь–якими, не залежними від Організатора/Виконавця причинами, прирівнюється до відмови Учасника від заохочення і не тягне за собою будь–якої відповідальності Організатора/Виконавця за невручення заохочення;
 • у випадку, якщо заохочення повернене з причини «відмова від отримання», воно не може повторно вимагатися Учасником та/чи законним представником Учасника; претензії щодо неотриманих заохочень не приймаються;
 • заохочення не підлягають заміні будь–яким іншим еквівалентом, в т. ч. грошовим;
 • Організатор залишає за собою право припинити або відмовити у видачі заохочення у випадку, якщо Учасник або його законний представник — одержувач заохочення надав недостовірну
 • інформацію для одержання заохочення, порушив ці Правила або чинне законодавство України;
 • Організатор не здійснює повторний розподіл заохочень, від яких відмовились Учасники, що отримали на них право в порядку Акції, або які не були розподілені через відсутність Учасників за відповідний період Акції.

9. Інформування про Акцію:

9. 1. Інформування Учасників Акції про всі умови участі проводиться шляхом розміщення інформації на сайті fanchi.in.ua та додатково у відповідних групах «Фанчі» у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте або Google+.

9. 2. Додатково за номером телефону 0968000888 надаються консультації/роз’яснення/ відповіді на запити Учасників. Телефонна лінія 0968000888 працює щоденно з 10:00 по 18:00 год. Для абонентів різних операторів мобільного та стаціонарного зв’язку вартість дзвінків оплачується згідно тарифного плану телефонного оператора для дзвінків на номери мобільного зв’язку.

9. 3. Результати розподілів та розіграшу Акції публікуються на сайті fanchi.in.ua.

9. 4. Учасники, що одержать право на заохочення, будуть повідомлені за номером контактного телефону, зазначеного при реєстрації акційних колекцій у відповідних групах «Фанчі» у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте або Google+.

9. 5. Організатор залишає за собою право вносити зміни в будь–які умови Акції і розміщувати додаткову інформацію про Акцію на сайті fanchi.in.ua.

9. 6. В разі будь–яких змін або доповнень до умов і порядку проведення Акції, повідомлення про це буде опубліковано Організатором/Виконавцем на сайті fanchi.in.ua та у відповідних групах «Фанчі» у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте або Google+.

10. Технічні умови, витрати і відповідальність:

11. 1. Всі повнолітні Учасники Акції (законні представники малолітніх/неповнолітніх Учасників) самостійно сплачують всі будь–які витрати, понесені ними у зв’язку з участю в Акції (у тому числі, без обмежень всі витрати, пов’язані з користуванням мережею Інтернет), незалежно від того отримав Учасник заохочення, чи ні.

10. 2. Вартість користування мережею Інтернет, незалежно від способу доступу Учасника до неї, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом виконавця даної послуги.

10. 3. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за будь–які технічні збої, що стосуються реєстрації Учасників, зокрема (але не виключно), збої в роботі мережі Інтернет або приладів, використовуваних Учасниками для доступу до сторінки fanchi.in.ua.

10. 4. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за інші обставини, не залежні від їх волі.

11. Обробка персональних даних:

11. 1. телефонні номери, використані для реєстрації участі в Акції та особисті (персональні) дані повнолітніх Учасників (законних представників малолітніх/неповнолітніх Учасників) для отримання заохочень Акції, визначені розділі 8 цих Правил, становлять інформацію з обмеженим доступом (надалі «Дані»);

11. 2. під час та за результатами Акції Виконавець формує з одержаних Даних Базу під назвою «Акція від ТМ Fanchi» (надалі «База»); Власником (володільцем) бази є Організатор, розпорядником Бази є Виконавець Акції;

11. 3. Мета збору і обробки даних Бази:

 • фіксація факту участі в Акції;
 • інформування Учасника про хід та/або результати його участі в Акції,
 • надання Учаснику допоміжних вказівок за умовами Акції;
 • перевірка повноти і правильності виконання Учасником умов Акції, необхідних для отримання заохочень;
 • вручення заохочень Акції (оформлення та доставка заохочень, нарахування і сплата передбачених чинним законодавством податків і зборів, що виникають в результаті вручення заохочень);
 • зберігання бухгалтерської та фінансової звітності за фактом проведення Акції та вручення заохочень;
 • добровільне отримання Учасником рекламної інформації про інші рекламні заходи та продукцію Компанії ТОВ «Фанчі–Інвест» після закінчення цієї Акції.

11. 4. Учасник (законний представник Учасника), інформація про якого внесена до Бази, має право знати про місце знаходження Бази, отримувати інформацію про умови надання доступу до даних, на доступ до своїх Даних, отримати підтвердження того, що такі Дані існують, дізнатися їхній зміст і походження, перевірити їхню правильність, а також право пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх Даних, якщо ці дані є недостовірними, та інші права, передбачені Законом України про захист персональних даних;

11. 5. у випадку виникнення будь–яких запитань щодо обробки Даних, необхідності їх зміни або виправлення, пропозицій та побажань, відмови від отримання рекламної інформації, необхідно адресувати всі такі питання:

11. 6. дані, отримані в результаті цієї Акції, можуть використовуватися лише з метою, що не суперечить законодавству;

11. 7. Учасники є вільними у передачі їх Даних Організатору та Виконавцю Акції; відмова залишити свої Дані унеможливлює участь в Акції і є відмовою від участі в розподілі та отриманні заохочень;

11. 8. в межах реалізації цієї Акції обробка Даних відбувається з використанням автоматизованих засобів і процесів, що здатні гарантувати збереження конфіденційності та обмежений доступ до них; обробка проводиться за адресою Виконавця та здійснюється винятково уповноваженим персоналом, з обов’язковим дотриманням вимог, щодо збереження конфіденційності; для запобігання втрати, знищення, пошкодження, незаконного або неправомірного використання та неавторизованого доступу до Даних вживаються спеціальні заходи безпеки;

11. 9. оновлення Даних в Базі після їх використання у відповідній рекламній акції не передбачається (окрім випадків, коли Учасник бажає оновити Дані для отримання рекламної інформації);

11. 10. на Учасника або законного представника малолітнього/неповнолітнього Учасника покладаються всі ризики та відповідальність за правильність, повноту і правомірність надання Даних (наприклад, якщо він допускає в Даних помилки, передає чужі Дані, або у встановлених законом випадках не має права передавати Дані про себе);

11. 11. при одержанні Даних розуміється, що вони надані особою та/або її уповноваженим представником свідомо, добровільно та на законних підставах. Виконавець не несе відповідальності у разі подальшого виявлення випадків, коли:

 • Дані були передані особою, яка одержала їх незаконно або не мала права на їх передачу;
 • використання Даних категорії осіб, до якої належить учасник рекламної акції, заборонено законодавством;

11. 12. прийняття повнолітнім Учасником або законним представником малолітнього/неповнолітнього Учасника заохочення Акції на підставі його Даних є підтвердженням його згоди на передачу та обробку таких Даних незалежно від способів їх надходження і не допускає зміни або вилучення цих даних із бухгалтерської звітності за результатами проведених рекламних Акцій.

12. Інші умови.

12. 1. факт реєстрації у відповідних групах «Фанчі» у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте або Google+, а рівно факт участі в Акції, означає повну згоду Учасників (законних представників малолітнього/неповнолітнього Учасника) з даними правилами Акції, в тому числі безумовну згоду з тим, що:

 • ім’я та місто проживання Учасника (законного представника), будуть оприлюднені під час оголошення результатів розіграшу заохочень Акції — в будь–якій формі, в будь–яких джерелах, протягом необмеженого терміну, як в Україні, так і за кордоном, без виплати будь–яких винагород;
 • ім’я (ПІБ), вік, зображення та інтерв’ю Учасника можуть бути використані Організатором в рекламних цілях, в будь–якій формі, в будь–яких джерелах, протягом необмеженого терміну, як в Україні, так і за кордоном, без виплати будь–яких винагород, про що Учасник зобов’язується надати Організаторові відповідну письмову згоду на його прохання;

12. 2. Організатор/Виконавець залишають за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції;

12. 3. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання заохочення Учасником, після його здобуття;

12. 4. з моменту здобуття заохочення Учасником він несе ризик наслідків його використання, його випадкової загибелі, втрати або псування;

12. 5. Організатор/Виконавець не несуть зобов’язань щодо якості заохочень, всі такі претензії пред’являються їх виробникам згідно з гарантійними зобов’язаннями таких виробників;

12. 6. Організатор/Виконавець на свій власний розсуд можуть визнати недійсними всі заявки на участь (реєстрацію), а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь–якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів Акції, або ж діє, порушуючи дані Правила, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь–якій іншій особі, яка може бути пов’язана із даною Акцією;\

12. 7. якщо з будь–якої причини будь–який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп’ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь–якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор/Виконавець може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь–які реєстрації;

12. 8. терміни, що використовуються в даних Правилах, відносяться виключно до даної Акції;

12. 9. всі відносини, що не врегульовані цими Правилами і стосуються проведення даної Акції, регулюються згідно чинного законодавства України;

12. 10. в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором;

12. 11. результати Акції та рішення Організатора з усіх питань, пов’язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду;

12. 12. відповідальним за нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб є Виконавець Акції;

12. 13. Організатор/Виконавець мають право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання даних Правил.

12. 14. Особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату податку на доходи фізичних осіб, в результаті отриманням заохочення, у випадках, передбачених чинним законодавством, а також за своєчасне та повне надання податкових розрахунків, податкової звітності, іншої інформації у відповідні органи державної податкової служби є Виконавець.

Залишити відповідь