Для кого корисні страви з макаронів?

Хіба знайдеться людина, яка, прийшовши додому голодною, не захотіла би покуштувати гарячих макарончиків з підливою, з салатом або з сиром — кому що до душі? Але деякі критикують, мовляв, калорій забагато… Так кому ж і в яких випадках корисні і навіть потрібні страви з макаронів?

По–перше, звичайно ж, страви з макаронів корисні людям фізичної праці або спортсменам, тому що в них міститься багато калорій.

По–друге, макарони коштують відносно недорого і їх легко і швидко приготувати – для цього потрібен мінімальний набір посуду і навичок. В результаті, макарони добре підійдуть для випадків, коли потрібно швидко поїсти.

По–третє, на основі макаронних виробів можна приготувати безліч страв — від м’ясних до овочевих, від солодких до солоних… У кухнях багатьох народів світу макарони займають далеко не останнє місце.

Тим, хто турбується за свою фігуру, просто варто врахувати, що страви з макаронів краще їсти на сніданок або обід, тому що на вечерю стільки калорій може «вплинути на талію».

Щодо калорійності — енергетична цінність 100 г сухих макаронних виробів — близько 340 ккал, приготованих — вдвічі нижче. Також в макаронах є так званий «повільний» цукор, що засвоюються в повному обсязі, але поступово. Це речовина, яка повністю відновлює запаси глікогену в м’язах і в печінці. Крім того, в стравах з макаронів містяться вітаміни групи В, які сприяють зниженню втоми.

Говорять, що невелика порція макаронів, якщо в них додати оливкову олію, може знімати виразкові болі.

Отже, якщо ви вирішили схуднути, то наїдатися макаронами тричі на день не слід. А якщо вам є куди витрачати калорії і ви багато рухаєтеся — то вперед, приготуйте собі одну з безлічі смачних страв, в основі яких — макаронні вироби.

Смачного!

Залишити відповідь