Перший напівмарафон

23 квітня 2016 вперше в Миколаєві пройшов напівмарафон. У пробігу на 300 м, 1 км, 5 км, 10 км і 21 км взяло участь понад 500 учасників: від однорічних малюків з мамами до людей поважного віку 80 років. Усі різних професій: від спортсменів до юристів та айтішників. Мер теж здолав дистанцію в 5 км. Самим зворушливим видовищем був старт інвалідів–візочників, чия воля до перемоги була настільки величезною, що хотілося приєднається до загального руху і перейти з лав уболівальників до лав учасників — з’явилося бажання пробігти хоча б маленьку дистанцію. Особливою розвагою був забіг з чотириногими вихованцями — маленькі і великі собаки бігли разом з господарями: на руках, на повідку і просто бавлячись, кусаючи поводок. Деякі ж собаки бігли в протилежну сторону від фінішу! Понад чотири години тривав захід, але час пролетів як одна мить, настільки цікавим і динамічним було видовище.

Багато миколаївських фірм підтримали цю подію. Одним з ключових спонсорів було ТОВ «Фанчі–Інвест», надавши всім учасникам в якості заохочувального призу свою продукцію — акційні пачки смачних смажених зернят ТМ «Fan Snekki». Насіння — це не тільки розвага — полускати з друзями, а й корисний для здоров’я продукт, багатий вітамінами і мінералами, що допомагає відновити сили після спортивного навантаження.

А зовсім скоро, з 1 травня офіційно почнеться новий «марафон» від ТМ «Fan Snekki» — акція «Прапори усього світу». Ті, хто першими збере 234 ексклюзивних магнітів на холодильник з прапорами всього світу, отримає цінні подарунки та фірмові призи.


Подивіться також декілька фото, відео та посилань про цей захід:

  • Фото
  • Відео

Залишити відповідь