Нові пачки з крупами!

На початку 2016 року на полицях магазинів з’явилися оновлені пачки круп торговельної марки «Фанчі» — з білим верхом і великим логотипом «Fanchi». Покупці цікавляться, що змінилося?

Справа в тому, що спочатку була пачка з максимально «відкритим» верхом (дивись ілюстрації) — для дизайнерів стояло завдання показати продукцію, яка завжди якісна, тому і є, що показувати. Потім, в середини 2015 року торговельна марка «Фанчі» поповнилася ще й асортиментом макаронних виробів, для яких був розроблений новий фірмовий стиль упаковки (з більш ефектним білим верхом і контрастним яскравим логотипом «Fanchi»).

В результаті, надійшла пропозиція внести зміни і в дизайн пачок з крупами, додавши білий верх (як в пачках з макаронами). Тепер продукція «Фанчі» на прилавках магазинів виглядає в одному сучасному стилі. Якість продукції не змінилася — вона залишилася на колишньому високому рівні.

Першими на нововведення відреагували «власні» споживачі — співробітники компанії ТОВ «Фанчі–Інвест», які висловили думку, що в новій упаковці продукція виглядає привабливіше.

Незалежно від того, який дизайн пачки з продукцією «Фанчі» дістався вам, дякуємо за покупку та смачного!

Залишити відповідь